Hakkımızda

Mars Teknoloji Sistemleri | Hayatınızı Kolaylaştıran Teknolojiler

Mars Teknoloji Sistemleri

Hakkımızda


 

Mars Teknoloji Sistemleri 2015 yılında zayıf akım sistemleri alanında, yüksek müşteri memnuniyeti hedefi ile sektörde fark yaratmak amacıyla hizmet vermeye Yönetim Kurulu Başkanımız Hatice Çetin ve Teknik Koordinatör Tolga Çetin‘in zayıf akım sistemlerini proje adı altında farklı teknolojilere taşımak, en güncel teknolojilerini müşterilerine aktarmak ve sektördeki oluşan büyük boşluğu doldurmak amacıyla hizmete başlamıştır.
İlk yıllarında ağırlıklı olarak küçük ölçekli işletmelere hizmet veren firmamız son yıllarda zincir mağazalar, sanayi tesisleri, turizm tesisleri ve konut projeleri gibi büyük ölçekli firma ve projelere de hizmet vermektedir. Ayrıca kamu kurumları ve askeri birliklere de hizmet vermekte olan firmamız bugün itibariyle tüm Türkiye ve Yurtdışı çapında çeşitlilik gösteren çok geniş bir portföye sahiptir.
Mars Teknoloji Sistemleri olarak her geçen gün gelişen hizmet altyapımız ve tecrübeli ekibimiz ile projelendirme, montaj ve satış sonrası hizmetlerde örnek gösterilen bir firma olmak için 7/24 çalışmaya devam ediyoruz.

Vizyonumuz;

Zayıf Akım Sistemleri sektöründe yerel ve global teknolojik gelişmeleri takip ederek bunları hizmetlerimize yansıtmak. En üst seviye de kaliteli hizmet vererek taraftar müşteri yaratmak.

Misyonumuz;

Zayıf Akım Sistemlerinin öneminin ve faydalarının daha iyi anlaşılması, insanlarda teknolojiye dayalı güvenlik bilinci oluşturulması ve bu tür hizmetlerden daha ekonomik, daha kaliteli ve daha verimli bir şekilde faydalanabilmesi adına çalışmak.

Bize Ulaşın

Mars Teknoloji Sistemleri
Kızıltoprak Mahallesi Mevlana Caddesi No:12/A Muratpaşa/ANTALYA/TÜRKİYE
0 242 321 97 88
0 532 206 97 88
info@marsteknoloji.net
©Copyright 2018 - 2021. Mars Teknoloji Sistemleri tarafından yapılmıştır.Tüm hakları saklıdır.
WhatsApp Bize Ulaşın